MPA 16
MPA 2016 NA FACEBOOK'U
MPA 2015
MPA D2 2015/2016
MPA D2 2015/2016 FB
MPA15 NA FACEBOOK'U
MY NA FACEBOOK'U

Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja

MPA D2 Sosnowiec 2017 rok

Rusza MPA Amatorów Dywizji II - Sosnowiec 21-23.04.2017.

Więcej na FB, kliknij na logo.

MPA_D2_Sosnowiec_2017

 

Wyniki Turnieju MPA D3 w Bytomiu

Przedstawiamy wyniki Turnieju MPA D3 w Bytomiu

GTA Polonia Bytom 4 – 7 Baribals Kobiór

Chwiałka Hockey Club 9 – 3 SSH Sokoły Nowy Targ

Chwiałka Hockey Club 3 – 0 GTA Polonia Bytom

Baribals Kobiór 4 – 3  (Karne) SSH Sokoły Nowy Targ

Chwiałka Hockey Club  6 – 2 Baribals Kobiór

GTA Polonia Bytom 5 – 2 SSH Sokoły Nowy Targ

Awans do Dywizji D2 uzyskały dwie pierwsze druzyny z Tabeli

Drużyna

M

Pkt

Br+

Br-

Br+/-

Z

ZpK

P

PpK

Chwiałka Hockey Club

3

9

18

5

13

3

0

0

0

Baribals Kobiór

3

5

13

13

-1

1

1

1

0

GTA Polonia Bytom

3

3

9

12

-3

1

0

2

0

SSH Sokoły Nowy Targ

3

1

8

17

-9

0

0

2

1

 

 

 

 

Kliknij aby powiększyć

 

Harmonogram MPA D3 w Bytomiu

Harmonogram Meczów Turnieju

Pierwszych Mistrzostw Polski Amatorów Dywizji 3 sezon 2016/2017

Lodowisko Polonia Bytom w Bytomiu

08.04.2017 sobota

09:00 ceremonia otwarcia
10:00 GTA Polonia Bytom Baribals Kobiór
11:15 Chwiałka Hockey Club SSH Skoły Nowy Targ
13:30 Chwiałka Hockey Club GTA Polonia Bytom
14:45 Baribals Kobiór SSH Skoły Nowy Targ
17:00 Chwiałka Hockey Club Baribals Kobiór
18:15 GTA Polonia Bytom SSH Skoły Nowy Targ
19:00 ceremonia zakończenia

Organizator Drużyna GTA Polonia Bytom

osoba odpowiedzialna za organizację  turnieju : Marcin Kowalczyk 600 388 660

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy

Organizator i Zarząd Federacji

 

XVI MPA D1 harmonogram meczów

6 kwietnia

8:00 Polonia Bytom – Tychy Knights

9:15 Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec

10:30 Goldwell Gdańsk – Unia Oświęcim

11:45 Sielec Sosnowiec – GKH Gdynia

13:00 Wojownicy Oświęcim – Dragons Gdańsk

14:15 Wiking Oświęcim – Mad Dogs Sopot

15:30 Górale Nowy Targ – Cracovia Amatorzy

16:45 Pionier Tychy – Husaria Białystok

17:30 – uroczyste Otwarcie 16 MPA

18:15 Tychy Knights  - Zagłębie Sosnowiec

19:30 Polonia Bytom  - Podhale Nowy Targ

20:45 Unia Oświęcim - GKH Gdynia

22:00 Goldwell Gdańsk – Sielec Sosnowiec

7 kwietnia

8:00 Dragons Gdańsk – Mad Dogs Sopot

9:15 Wojownicy Oświęcim - Wiking Oświęcim

10:30 Cracovia Amatorzy - Husaria Białystok

11:45 Górale Nowy Targ – Pionier Tychy

13:00 Podhale Nowy Targ - Tychy Knights

14:15 Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom

15:30 Sielec Sosnowiec - Unia Oświęcim

16:45  GKH Gdynia – Goldwell Gdańsk

18:00 Wiking Oświęcim - Dragons Gdańsk

19:15 Mad Dogs Sopot – Wojownicy Oświęcim

20:30 Pionier Tychy - Cracovia Amatorzy

21:45 Husaria Białystok – Górale Nowy Targ

harmonogram

plakat

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś26
mod_vvisit_counterWczoraj106
mod_vvisit_counterTydzień132
mod_vvisit_counterMiesiąc2646
mod_vvisit_counterWszystkie163835
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.