Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja

Podsumowanie Turniejów MPA

W załączeniu oficjalne komunikaty po Turniejach MPA 2019

Zarząd Federacji

 

Ranking Drużyn po MPA 2019 w podziale na Dywizje

Szanowni Państwo

W załączeniu do pobrania ranking drużyn w podziale na Dywizje po MPA 2019.

Stan na dzień 15.05.2019.

Miłej lektury

Zarząd FADH

Załączniki:
Pobierz (MPA Ranking 2019.docx)MPA Ranking 2019.docx21 Kb
 

Turniej MPA D2 zakończony

Mistrzostwa Polski Amatorów Dywizja II , Sosnowiec 09-11.05.2019

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Czarty Kraków

2. ADH Naprzód Janów

3. Nesta Toruń

4. Sielec Sosnowiec

5. Szerszenie Oświęcim

6. Warsaw Kings

7. Baribals Kobiór

8. Górale Nowy Targ

9. Chwiałka Hockey Team (Poznań)

10. Orły Oleśnica

11. Katowickie Byki

12. Zagłębie Sosnowiec II

 

Awans do Dywizji 1: Czarty Kraków  i  ADH Naprzód Janów

Spadek do Dywizji 3: Katowickie Byki  i  Zagłębie Sosnowiec II

 

Najlepsi zawodnicy Turnieju:

Najlepszy bramkarz: Krzysztof Lubecki (Naprzód Janów)

Najlepszy obrońca: Grzegorz Klich (Sielec Sosnowiec)

Najlepszy napastnik: Maciej Bąk (Naprzód Janów)

Król Strzelców: Filip Dudek (Czarty Kraków) – 13 bramek

MVP Turnieju: Paweł Sikorski (Sielec Sosnowiec)


Wyniki meczów w załączniku do pobrania

 

Dziękujemy współorganizatorowi, uczestnikom, kibicom i sympatykom

za wspólną zabawę.

 

Ze Sportowym pozdrowieniem

Zarząd FADH

Załączniki:
Pobierz (MPA D2 podsumowanie  wyniki.docx)MPA D2 podsumowanie wyniki.docx498 Kb
 

Turniej MPA D1 w Sosnowcu - Wolves Tychy Mistrzem Polski

Szanowni Państwo

Przedstawiamy ranking drużyn po zakończonym Turnieju MPA D1 w Sosnowcu.

Klasyfikacja końcowa:

1. Wolves Tychy
2. Wojownicy Oświęcim
3. Unia Oświęcim
4. GKH Gdynia
5. Vikings Oświęcim
6. Cracovia
7. Goldwell Gdańsk
8. Polonia Bytom
9. Marvins Oliwa Hockey Team
10. Zagłębie Sosnowiec
11. Podhale Nowy Targ
12. Krynickie Diabły
13. Pionier Tychy
14. Knights Tychy
15. Mad Dogs Sopot
16. Husaria Białystok

 

Najlepsi zawodnicy turnieju:

Najlepszy bramkarz - Grzegorz Rzemiński (Wojownicy Oświęcim)

Najlepszy obrońca - Piotr Lickiewicz (GKH Gdynia)

Najlepszy napastnik - Eryk Derkowski (Wolves Tychy)

MVP turnieju - Jakub Kaczmarczyk (Unia Oświęcim)

Król strzelców - Kamil Oppeln-Bronikowski (Goldwell Gdańsk) i Michał Kłosiński (GKH) po 6 bramek

Nagrody indywidualne ufundowała firma Fair-Play

 

Mecz Finałowy

Wojownicy Oświęcim – Wolves Tychy 3:4 (0:0, 3:2, 0:1 – d. 0:1)

Bramki:

1:0 Pactwa – Dzięgiel 16.27
2:0 Kozendra – Smrek 20.52 5/4
2:1 Ochmanek – Abram 24.01 
2:2 Mioduszewski – Jaworski M. 26.58
3:2 Żmuda – Leśniak 28.54
3:3 Szkoła 43.40
3:4 Cegieła 47.00

Kary: 8-20 ( w tym 10 min dla Miłka )

Wolves: Targiel – Fus, Jaworski M., Abram, Pachut, Żbik, Bronikowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła, Mioduszewski, Skorupka, Jaworski G., Wieczorek, Krzywda, Malinowski, Ochmanek, Miłek

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk, Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski, Smrek, Kozendra, Szpyt, Mąsior, Bara, Grabowski, Pactwa, Boduch, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski R., Rodak

 

Mecz o III Miejsce

GKH Gdynia – Unia Oświęcim 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Bramki:

0:1 Krzemień – Kaczmarczyk 20.55

Kary: 6-0 min.

GKH Gdynia: Dąbrowski – Lickiewicz, Błażejak, Barański, Przybyła, Wożniak, Brzóskowski, Kościński-Grabowski, Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski, Guzowski, Gnerowicz, Głogowski

Unia: Knapik – Karkoszka, Wawrzyczek, Kadela, Sporysz, Kaczmarczyk, Krzemień, Rydzoń, Pułkownik, Mąsior, Trybon D., Warchał, Rzeszutko, Trybon K., Piega, Musiał, Szulc, Płatacz, Trybon M., Wójcik, Babuch

 

Wyniki wszystkich meczów z Turnieju MPA D1 znajdują się w załączniku do pobrania.

Dziękujemy współorganizatorowi za przeprowadzenie Turnieju,

uczestnikom za sportową rywalizację w dobrej atmosferze,

kibicom i sympatykom za wspólną zabawę.

 

Ze Sportowym pozdrowieniem

Zarząd FADH.

Załączniki:
Pobierz (MPA D1 2019 wyniki meczow.docx)MPA D1 2019 wyniki meczow.docx454 Kb
 

Turniej MPA D3 zakończony

Szanowni Państwo

Turniej MPA D3 odbywający się w Cieszynie w dniach 12-14.04 zakończył się.

Zwycięzcami Turnieju zostały drużyny:

HC PANTERY CIESZYN oraz DRAGONS GDAŃSK

obie drużyny uzyskują awans do Dywizji 2.

Klasyfikacja KOŃCOWA

TURNIEJU FINAŁOWEGO MPA DYWIZJI 3 – Cieszyn 2019

I     MIEJSCE  Dragons Gdańsk

II    MIEJSCE  Pantery Cieszyn

III   MIEJSCE  Demony Nowy Targ

IV   MIEJSCE  Winter Classic Nowy Targ

V    MIEJSCE  Sokoły Nowy Targ

VI   MIEJSCE LHT Lublin

VII   MIEJSCE Drwale Czarny Dunajec

VIII   MIEJSCE GTA Polonia Bytom

IX   MIEJSCE   LUCE Bielsko-Biała/Cieszyn

X   MIEJSCE    Orlik Opole

XI   MIEJSCE   Kanzas Hockey Team Łódź

XII   MIEJSCE Wataha 71 Wrocław

AWANS DO DYWIZJI 2 MPA 2020: Dragons Gdańsk i Pantery Cieszyn

Wyróżnienia indywidualne.

NAJLEPSZY OBROŃCA WIELKIEWICZ GRZEGORZ     Demony Nowy Targ

NAJLEPSZY BRAMKARZ KARDASIŃSKI RADOSŁAW     Dragons Gdańsk

MVP TURNIEJU KRZYK MATEUSZ                   Pantery Cieszyn

NAJLEPSZY STRZELEC WRÓBEL ADRIAN                   Dragons Gdańsk

Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym drużynom grającym w Turnieju MPA D3.

Dziękujemy zawodnikom i działaczom za udział w naszej wspólnej zabawie.

Dziękujemy gospodarzom Turnieju drużynie Luce Bielsko Biała za jego sprawne przeprowadzenie.

Zapraszamy na turnieje MPA D1 i D2 do Sosnowca.

Zarząd Federacji

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś31
mod_vvisit_counterWczoraj55
mod_vvisit_counterTydzień217
mod_vvisit_counterMiesiąc1329
mod_vvisit_counterWszystkie312158
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.