Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja

Terminarz sezonu 2020

Terminarz:

1. Do dnia 30.09.2019 zgłoszenia drużyn do Dywizji I, II i  III oraz MPA +35*.

2. Do dnia 15.10.2019 zgłoszenia miejsc i współorganizatorów Turniejów Finałowych D1, D2, D3 i MPA +35*.

3. Do dnia 31.10.2019 komunikat o wyborze współorganizatora, ogłoszenie zasad przeprowadzenia turniejów finałowych MPA oraz określenie kalendarza gier.

4. Do dnia 30.11.2019 wpłata pierwszej części wpisowego do rozgrywek 1000 zł na konto Federacji (potwierdzenie udziału w rozgrywkach MPA D1, D2, D3).

5. Do dnia 15.12.2019 określenie terminów rozegrania MPA D1, D2 i D3. (jeśli do tego czasu zgłoszą się organizatorzy rozgrywek)

6. Do dnia 31.01.2020 zgłoszenie składów drużyn uczestników rozgrywek  MPA max. 30  uczestników.

7. Do dnia 31.01.2020 wpłata wpisowego 5 zł od zawodnika.

8. Do dnia 31.01.2020 wpłata 30 zł za wyrobienie licencji zawodniczej.9. Do dnia 31.01.2020 wpłata drugiej części wpisowego do rozgrywek.

10. Do 30 dni przed turniejem możliwość dopisania nowego bramkarza w zamian za wcześniej zgłoszonego.

 

* Turniej MPA +35  odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia się kandydata do organizacji Turnieju oraz drużyn uczestniczących. Wstępnie rozmowy prowadzone są z przedstawicielem drużyny i lodowiska w Poznaniu - termin: przełom października/listopada 2019 r.

Drużyny posiadające zobowiązania finansowe wobec Federacji są zobligowane do ich uregulowania przed 30.09.2019 pod rygorem nie przyjęcia zgłoszenia drużyny do rozgrywek MPA w 2020 r.

Zarząd Federacji

 

Podsumowanie Turniejów MPA

W załączeniu oficjalne komunikaty po Turniejach MPA 2019

Zarząd Federacji

 

Ranking Drużyn po MPA 2019 w podziale na Dywizje

Szanowni Państwo

W załączeniu do pobrania ranking drużyn w podziale na Dywizje po MPA 2019.

Stan na dzień 15.05.2019.

Miłej lektury

Zarząd FADH

Załączniki:
Pobierz (MPA Ranking 2019.docx)MPA Ranking 2019.docx21 Kb
 

Turniej MPA D2 zakończony

Mistrzostwa Polski Amatorów Dywizja II , Sosnowiec 09-11.05.2019

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Czarty Kraków

2. ADH Naprzód Janów

3. Nesta Toruń

4. Sielec Sosnowiec

5. Szerszenie Oświęcim

6. Warsaw Kings

7. Baribals Kobiór

8. Górale Nowy Targ

9. Chwiałka Hockey Team (Poznań)

10. Orły Oleśnica

11. Katowickie Byki

12. Zagłębie Sosnowiec II

 

Awans do Dywizji 1: Czarty Kraków  i  ADH Naprzód Janów

Spadek do Dywizji 3: Katowickie Byki  i  Zagłębie Sosnowiec II

 

Najlepsi zawodnicy Turnieju:

Najlepszy bramkarz: Krzysztof Lubecki (Naprzód Janów)

Najlepszy obrońca: Grzegorz Klich (Sielec Sosnowiec)

Najlepszy napastnik: Maciej Bąk (Naprzód Janów)

Król Strzelców: Filip Dudek (Czarty Kraków) – 13 bramek

MVP Turnieju: Paweł Sikorski (Sielec Sosnowiec)


Wyniki meczów w załączniku do pobrania

 

Dziękujemy współorganizatorowi, uczestnikom, kibicom i sympatykom

za wspólną zabawę.

 

Ze Sportowym pozdrowieniem

Zarząd FADH

Załączniki:
Pobierz (MPA D2 podsumowanie  wyniki.docx)MPA D2 podsumowanie wyniki.docx498 Kb
 

Turniej MPA D1 w Sosnowcu - Wolves Tychy Mistrzem Polski

Szanowni Państwo

Przedstawiamy ranking drużyn po zakończonym Turnieju MPA D1 w Sosnowcu.

Klasyfikacja końcowa:

1. Wolves Tychy
2. Wojownicy Oświęcim
3. Unia Oświęcim
4. GKH Gdynia
5. Vikings Oświęcim
6. Cracovia
7. Goldwell Gdańsk
8. Polonia Bytom
9. Marvins Oliwa Hockey Team
10. Zagłębie Sosnowiec
11. Podhale Nowy Targ
12. Krynickie Diabły
13. Pionier Tychy
14. Knights Tychy
15. Mad Dogs Sopot
16. Husaria Białystok

 

Najlepsi zawodnicy turnieju:

Najlepszy bramkarz - Grzegorz Rzemiński (Wojownicy Oświęcim)

Najlepszy obrońca - Piotr Lickiewicz (GKH Gdynia)

Najlepszy napastnik - Eryk Derkowski (Wolves Tychy)

MVP turnieju - Jakub Kaczmarczyk (Unia Oświęcim)

Król strzelców - Kamil Oppeln-Bronikowski (Goldwell Gdańsk) i Michał Kłosiński (GKH) po 6 bramek

Nagrody indywidualne ufundowała firma Fair-Play

 

Mecz Finałowy

Wojownicy Oświęcim – Wolves Tychy 3:4 (0:0, 3:2, 0:1 – d. 0:1)

Bramki:

1:0 Pactwa – Dzięgiel 16.27
2:0 Kozendra – Smrek 20.52 5/4
2:1 Ochmanek – Abram 24.01 
2:2 Mioduszewski – Jaworski M. 26.58
3:2 Żmuda – Leśniak 28.54
3:3 Szkoła 43.40
3:4 Cegieła 47.00

Kary: 8-20 ( w tym 10 min dla Miłka )

Wolves: Targiel – Fus, Jaworski M., Abram, Pachut, Żbik, Bronikowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła, Mioduszewski, Skorupka, Jaworski G., Wieczorek, Krzywda, Malinowski, Ochmanek, Miłek

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk, Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski, Smrek, Kozendra, Szpyt, Mąsior, Bara, Grabowski, Pactwa, Boduch, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski R., Rodak

 

Mecz o III Miejsce

GKH Gdynia – Unia Oświęcim 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Bramki:

0:1 Krzemień – Kaczmarczyk 20.55

Kary: 6-0 min.

GKH Gdynia: Dąbrowski – Lickiewicz, Błażejak, Barański, Przybyła, Wożniak, Brzóskowski, Kościński-Grabowski, Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski, Guzowski, Gnerowicz, Głogowski

Unia: Knapik – Karkoszka, Wawrzyczek, Kadela, Sporysz, Kaczmarczyk, Krzemień, Rydzoń, Pułkownik, Mąsior, Trybon D., Warchał, Rzeszutko, Trybon K., Piega, Musiał, Szulc, Płatacz, Trybon M., Wójcik, Babuch

 

Wyniki wszystkich meczów z Turnieju MPA D1 znajdują się w załączniku do pobrania.

Dziękujemy współorganizatorowi za przeprowadzenie Turnieju,

uczestnikom za sportową rywalizację w dobrej atmosferze,

kibicom i sympatykom za wspólną zabawę.

 

Ze Sportowym pozdrowieniem

Zarząd FADH.

Załączniki:
Pobierz (MPA D1 2019 wyniki meczow.docx)MPA D1 2019 wyniki meczow.docx454 Kb
 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś130
mod_vvisit_counterWczoraj141
mod_vvisit_counterTydzień130
mod_vvisit_counterMiesiąc3259
mod_vvisit_counterWszystkie291230
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.