Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja

Walne Zebranie Delegatów FADH Odwołane

Zarząd Federacji Amatorskich Drużyn Hokeja odwołuje Walne zebranie zwołane na dzień 19.09.2015 w Łodzi oraz odwołuje spotkanie przedstawicieli drużyn amatorskich zwołane w tym samym terminie.

Nowy termin zebrania zostanie ogłoszony w odrębnym komunikacie.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd

 

Walne Zebranie Delegatów FADH

Zarząd Federacji Amatorskich Drużyn Hokeja wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego, jako Związek Stowarzyszeń w dniu 25.04.2013  pod numerem KRS 0000460000 zwołuje  Walne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze Delegatów Federacji Drużyn Hokeja.

Walne Zebranie odbędzie się w Łodzi

" Akademia Goldwell“ ul. Piotrkowska 224/226

 

w dniu 19.09.2015 / Sobota /

o godzinie  12:00

o godzinie 13:00 II Termin w wypadku braku kworum na godzinę 12:00

Proponowany porządek obrad

Porządek Obrad

 1. Otwarcie obrad i wybór Prezydium / Przewodniczącego i Sekretarza/ zebrania.
 2. Stwierdzenie prawomocności i zdolności do podejmowania uchwał przez Walne Zebranie
 3. Zatwierdzenie porządku obrad i regulaminu obrad
 4. Wybór Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej
 5. Wybór Komisji Wniosków i Uchwał
 6. Sprawozdanie z działalności Zarządu
 7. Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjne
 8. Udzielenie absolutorium dla ustępujących władz
 9. Wybory na Prezesa Federacji
 10. Wybory członków Zarządu Federacji
 11. Wybory Członków Komisji Rewizyjnej
 12. Dyskusja
 13. Podjęcie uchwał przyjętych przez Komisję
 14. Zamknięcie obrad

Zarząd Federacji

 

Otrzymują delegaci drużyn*:

TH Goldwell - Sławomir Turos, AKH Górale Nowy Targ - Wojciech Krupa, SKH Mad Dogs - Michał Smigielski, KRS TKKF " Pionier " Tychy- Sławomir Skowroński, KS Sigma Katowice - Wojciech Pacuła, AKH Wiking - Wojciech Korczyk, SKS OLIWA HT- Arkadiusz Bruliński, STK " MEDIA" - Adam Rozenberg, AKH Dragons - Bartosz Purzyński, Siedleckie Towarzystwo Hokejowe- Sylwester Chajewski, HC Krynickie Diabły-Tomasz Wilk.

*delegaci są uprawomocnieni do czasu cofnięcia pełnomocnictw prze organizację / zapis regulaminu obrad par.5 punkt 1/. W wypadku zmiany delegata, nowy delegat musi być wyposażony w pełnomocnictwo swojej organizacji.

Zapraszamy delegatów drużyn nie zrzeszonych w Federacji do współpracy. Zgłoszenia do współpracy prosimy kierować do Natali Konicz.

 

Zaproszenie do udziału w pracach Federacji

 

Szanowni Koledzy

Jeżeli Wasze Stowarzyszenie chce uczestniczyć w pracach Federacji Amatorskich Drużyn Hokeja i Wasze Stowarzyszenie, Drużyna mają wolę być członkami Federacji, prosimy do 16 września na adres podany poniżej przesłać komplet dokumentów, a oryginały dostarczyć w dniu 19.09.2015, na Walne Zebranie Federacji w Łodzi.

 

 • Uchwałę Waszej organizacji o przystąpieniu do Federacji Amatorskich Drużyn Hokejowych (przyjętą przez statutowo uprawniony do tego organ organizacji)
 • Pełnomocnictwa dla osób reprezentujących Waszą organizację do pracy w Federacji oraz uczestnictwa w Walnym Zebraniu Delegatów.  Pełnomocnictwo musi zawierać pełne dane osobowe: imiona i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, numer dowodu osobistego.
 • Statut Waszej organizacji
 • Wyciąg z KRS lub innej ewidencji, w jakiej jest wpisana Wasza organizacja
 • Kopię REGON’u organizacji, jeżeli organizacja posiada
 • Wzór uchwały o przystąpieniu oraz wzór pełnomocnictwa osób reprezentujących, w załączeni.

Spełnienie w/w warunków pozwoli przyjąć Waszą organizację na pełnoprawnego członka Federacji.  Wasza organizacja będzie miała prawo głosu, a Delegaci będą uczestniczyli w wyborach do władz Federacji na Walnym Zebraniu Delegatów w Łodzi. Będziecie mieli bezpośredni wpływ na kierunki działań i rozwoju naszego ruchu amatorskiego.

Termin Walnego Zebrania:

19.09.2015 roku, godz. 12:00

 

Miejsce:

Akademia Goldwell ul. Piotrkowska 224/226,

90-360 Łódź

 

Kontakt :

Natalia Konicz

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 604-935-984

 

Baraże do MPA 2015 komunikat nr 4

 

Szanowni Koledzy

ustaliliśmy zasady rozgrywek barażowych

o 3 miejsca w Dywizji 2 będą rywalizować 4 drużyny.
Drogą głosowania wybrano pierwszy baraż lokalny.

Podsumowanie głosowania:
Drużyny barażowe - losowanie: 2, region: 2
Władze Federacji - losowanie: 2, region: 5

1 baraż lokalny: Zagłębie II - Dragons Tychy oraz ADH Białystok - Szarańcza Olecko; zwycięzcy mają zapewnione miejsce w D2.

2 baraż: przegrani pierwszego barażu grają ze sobą o ostatnie miejsce w D2.

Termin baraży - 1 baraż do końca stycznia, 2 baraż do końca lutego.
Drużyny mogą zagrać dwumecz lub 1 mecz - decyzja będzie należeć do drużyn. Dopuszczalne jest rozegranie meczów w ramach lig regionalnych. Zainteresowane drużyny organizują mecze we własnym zakresie. O terminie oraz ilości meczów proszę poinformować Federację Amatorskich Drużyn Hokeja Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Sekretarza Federacji Natalię Konicz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zawodników grających w barażach należy zgłosić do weryfikacji do 15.12.2014. Skład do gry w MPA można uzupełnić do 30.12.2014. (adresy mailowe j.w.)
Federacja zastrzega sobie okres 30 dni na weryfikację zawodników barażowych. Jeśli mecz odbędzie się przed upływem 30 dni od przesłania listy zawodników, a zawodnik występujący w meczu zostanie negatywnie zweryfikowany w ciągu 30 dni, to mecz zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny niezawinionej; w przypadku wystapienia zawodnika nieuprawnionego w więcej niż jednej drużynie - awans do D2 bez dodatkowego barażu otrzyma drużyna niezawiniona; kwestie sporne rozstrzyga Federacja. Zawodnicy zweryfikowani negatywnie po terminie 30 dni nie wpłyną negatywnie na wynik meczów barażowych, natomiast nie będą mogli wystąpić w MPA. W tym miejscu przypominam o karach za zgłoszenie nieuprawnionego zawodnika.

Kontakty do przedstawicieli drużyn barażowych:
Mateusz Jasiński Białystok 501-667-027 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Bartek Sobieraj Olecko 536-301-706 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Darek Kisiel Sosnowiec 505-167-021 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Mariusz Gabrek Tychy 792-963-939 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Załączniki:
1. regulamin
2. lista zawodników zgłoszonych do weryfikacji

Dywizja 3:
W związku z zainteresowaniem rozgrywkami amatorskimi przez większą ilość drużyn, pojawił się pomysł rozegrania turnieju na zasadach Dywizji 3. Wiemy, że każda z drużyn liczy na awans do Dywizji 2, ale czy w razie niepowodzenia każdy z Was byłby zainteresowany grą w Dywizji 3? Prosimy o deklaracje, które pomogą nam podjąć decyzję, czy organizować turniej D3.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Natalii - po konsultacji z władzami Federacji zostanie wam udzielona odpowiedź i pomoc. (Natalia Konicz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 604-935-984).

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Federacji

 

Regulamin rozgrywek MPA po uzupełnieniach

Szanowni Koledzy

W załączneniu znajdziecie Regulamin rozgrywek MPA po uzupełnieniach wynikających z postulatów zgłaszanych przez drużyny amatorskie, wniosków przegłosowanych przez drużyny uprawnione oraz autopoprawki wynikające z wporwadzenia nowych zapisów do Regulaminu,  majace wpływ na ich dotchczasowe brzmienie.

Pozdrawiamy

Zarząd Federacji

 
Więcej artykułów…
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś12
mod_vvisit_counterWczoraj35
mod_vvisit_counterTydzień197
mod_vvisit_counterMiesiąc814
mod_vvisit_counterWszystkie308232
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.