Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja

Zaproszenie do udziału w pracach Federacji

 

Szanowni Koledzy

Jeżeli Wasze Stowarzyszenie chce uczestniczyć w pracach Federacji Amatorskich Drużyn Hokeja i Wasze Stowarzyszenie, Drużyna mają wolę być członkami Federacji, prosimy do 16 września na adres podany poniżej przesłać komplet dokumentów, a oryginały dostarczyć w dniu 19.09.2015, na Walne Zebranie Federacji w Łodzi.

 

  • Uchwałę Waszej organizacji o przystąpieniu do Federacji Amatorskich Drużyn Hokejowych (przyjętą przez statutowo uprawniony do tego organ organizacji)
  • Pełnomocnictwa dla osób reprezentujących Waszą organizację do pracy w Federacji oraz uczestnictwa w Walnym Zebraniu Delegatów.  Pełnomocnictwo musi zawierać pełne dane osobowe: imiona i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, numer dowodu osobistego.
  • Statut Waszej organizacji
  • Wyciąg z KRS lub innej ewidencji, w jakiej jest wpisana Wasza organizacja
  • Kopię REGON’u organizacji, jeżeli organizacja posiada
  • Wzór uchwały o przystąpieniu oraz wzór pełnomocnictwa osób reprezentujących, w załączeni.

Spełnienie w/w warunków pozwoli przyjąć Waszą organizację na pełnoprawnego członka Federacji.  Wasza organizacja będzie miała prawo głosu, a Delegaci będą uczestniczyli w wyborach do władz Federacji na Walnym Zebraniu Delegatów w Łodzi. Będziecie mieli bezpośredni wpływ na kierunki działań i rozwoju naszego ruchu amatorskiego.

Termin Walnego Zebrania:

19.09.2015 roku, godz. 12:00

 

Miejsce:

Akademia Goldwell ul. Piotrkowska 224/226,

90-360 Łódź

 

Kontakt :

Natalia Konicz

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 604-935-984

 

Baraże do MPA 2015 komunikat nr 4

 

Szanowni Koledzy

ustaliliśmy zasady rozgrywek barażowych

o 3 miejsca w Dywizji 2 będą rywalizować 4 drużyny.
Drogą głosowania wybrano pierwszy baraż lokalny.

Podsumowanie głosowania:
Drużyny barażowe - losowanie: 2, region: 2
Władze Federacji - losowanie: 2, region: 5

1 baraż lokalny: Zagłębie II - Dragons Tychy oraz ADH Białystok - Szarańcza Olecko; zwycięzcy mają zapewnione miejsce w D2.

2 baraż: przegrani pierwszego barażu grają ze sobą o ostatnie miejsce w D2.

Termin baraży - 1 baraż do końca stycznia, 2 baraż do końca lutego.
Drużyny mogą zagrać dwumecz lub 1 mecz - decyzja będzie należeć do drużyn. Dopuszczalne jest rozegranie meczów w ramach lig regionalnych. Zainteresowane drużyny organizują mecze we własnym zakresie. O terminie oraz ilości meczów proszę poinformować Federację Amatorskich Drużyn Hokeja Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Sekretarza Federacji Natalię Konicz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zawodników grających w barażach należy zgłosić do weryfikacji do 15.12.2014. Skład do gry w MPA można uzupełnić do 30.12.2014. (adresy mailowe j.w.)
Federacja zastrzega sobie okres 30 dni na weryfikację zawodników barażowych. Jeśli mecz odbędzie się przed upływem 30 dni od przesłania listy zawodników, a zawodnik występujący w meczu zostanie negatywnie zweryfikowany w ciągu 30 dni, to mecz zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny niezawinionej; w przypadku wystapienia zawodnika nieuprawnionego w więcej niż jednej drużynie - awans do D2 bez dodatkowego barażu otrzyma drużyna niezawiniona; kwestie sporne rozstrzyga Federacja. Zawodnicy zweryfikowani negatywnie po terminie 30 dni nie wpłyną negatywnie na wynik meczów barażowych, natomiast nie będą mogli wystąpić w MPA. W tym miejscu przypominam o karach za zgłoszenie nieuprawnionego zawodnika.

Kontakty do przedstawicieli drużyn barażowych:
Mateusz Jasiński Białystok 501-667-027 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Bartek Sobieraj Olecko 536-301-706 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Darek Kisiel Sosnowiec 505-167-021 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Mariusz Gabrek Tychy 792-963-939 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Załączniki:
1. regulamin
2. lista zawodników zgłoszonych do weryfikacji

Dywizja 3:
W związku z zainteresowaniem rozgrywkami amatorskimi przez większą ilość drużyn, pojawił się pomysł rozegrania turnieju na zasadach Dywizji 3. Wiemy, że każda z drużyn liczy na awans do Dywizji 2, ale czy w razie niepowodzenia każdy z Was byłby zainteresowany grą w Dywizji 3? Prosimy o deklaracje, które pomogą nam podjąć decyzję, czy organizować turniej D3.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Natalii - po konsultacji z władzami Federacji zostanie wam udzielona odpowiedź i pomoc. (Natalia Konicz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 604-935-984).

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Federacji

 

Regulamin rozgrywek MPA po uzupełnieniach

Szanowni Koledzy

W załączneniu znajdziecie Regulamin rozgrywek MPA po uzupełnieniach wynikających z postulatów zgłaszanych przez drużyny amatorskie, wniosków przegłosowanych przez drużyny uprawnione oraz autopoprawki wynikające z wporwadzenia nowych zapisów do Regulaminu,  majace wpływ na ich dotchczasowe brzmienie.

Pozdrawiamy

Zarząd Federacji

 

Status Amatora gracza II Ligi.

W związku z wieloma pytaniami związanymi ze statusem zawodników chcących grać lub grających w rozgrywkach II Ligii organizowanej pod auspicjami PZHL informujemy,że Regulamin rozgrywek MPA jasno okresla zasady jakie trzeba spełnić, aby być dopuszczonym do rozgrywek amatroskich.

Więcej…

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś23
mod_vvisit_counterWczoraj44
mod_vvisit_counterTydzień105
mod_vvisit_counterMiesiąc1062
mod_vvisit_counterWszystkie329212
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.