Komunikaty MPA D1, D2 i D3?

Witamy,

W związku z wycofaniem się 1 drużyny z rozgrywek Dywizji 1 zwolniło się 1 miejsce w Dywizji 2 (jedna drużyna zostanie przesunięta do D1). Tym samym o 3 miejsca w Dywizji 2 będą rywalizować 4 drużyny.

1 baraż:
Szarańcza Olecko - AKH Unia Oświęcim
Zagłębie II Sosnowiec - Szerszenie Oświęcim

2 baraż: przegrani pierwszego barażu grają ze sobą o ostatnie miejsce w D2. 

Termin baraży - 1 baraż do końca stycznia, 2 baraż do końca lutego. 
Drużyny mogą zagrać dwumecz lub 1 mecz - decyzja będzie należeć do drużyn. Zainteresowane drużyny organizują mecze we własnym zakresie. O terminie oraz ilości meczów proszę poinformować Federację Amatorskich Drużyn Hokeja  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Sekretarza Federacji Natalię Konicz  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Organizatora turnieju drużynę Tychy Knights Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Zawodników grających w barażach należy zgłosić do weryfikacji 21 dni przed rozegraniem meczu. Skład do gry w MPA można uzupełnić do 30.12.2014.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi gry w barażach osób z innych drużyn lub przejścia do innej drużyny w przypadku braku awansu, przypominam, że zawodnik może być zgłoszony w składzie tylko jednej drużyny, zgodnie z obowiązującą Listą zgłoszeniową zawodników do rozgrywek MPA. (§4 pkt 4 Regulaminu rozgrywek MPA).

Federacja zastrzega sobie okres 21 dni na weryfikację zawodników barażowych. Jeśli mecz odbędzie się przed upływem 21 dni od przesłania listy zawodników, a zawodnik występujący w meczu zostanie negatywnie zweryfikowany w ciągu 21 dni, to mecz zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny niezawinionej; w przypadku wystąpienia zawodnika nieuprawnionego w więcej niż jednej drużynie - awans do D2 bez dodatkowego barażu otrzyma drużyna niezawiniona; kwestie sporne rozstrzyga Federacja. Zawodnicy zweryfikowani negatywnie po terminie 21 dni nie wpłyną negatywnie na wynik meczów barażowych, natomiast nie będą mogli wystąpić w MPA. W tym miejscu przypominam o karach za zgłoszenie nieuprawnionego zawodnika.

Kontakty do przedstawicieli drużyn barażowych:
Szarańcza Olecko - Bartek Sobieraj ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ); 536-301-706
Zagłębie 2 Sosnowiec - Darek Kisiel ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ); 505-167-021
Szerszenie Oświęcim Michał Gawor ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ); 510-092-168
AKH Unia Oświęcim - Maciek Pułkownik  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 505-530-610

 

W przypadku rezygnacji z barażu drużyna oraz każdy zawodnik znajdujący się na liście zgłoszeniowej zostaną ukarani roczną dyskwalifikacją w turniejach MPA. Jeśli mecz zostanie rozstrzygnięty jako walkower w związku z niestawieniem się na mecz wymaganej ilości zawodników,  tylko zawodnicy, którzy stawią się na meczu i zostaną wpisani do protokołu (który musi powstać) nie będą podlegali karze wykluczenia. Natomiast jeżeli drużyna stawi się na mecz w minimalnym składzie i odmówi rozegrania meczu, to dyskwalifikacja będzie dotyczyć wszystkich zawodników. Jeśli organizator meczu barażowego poniósł koszty organizacji meczu, to wspomniane koszty zostaną pokryte z wpłaconej na konto Organizatora zaliczki, a pozostała część zaliczki zostanie drużynie rezygnującej zwrócona.

 

Dywizja 3:
W związku z zainteresowaniem rozgrywkami amatorskimi przez większą ilość drużyn, pojawił się pomysł rozegrania turnieju na zasadach Dywizji 3. Wiemy, że każda z drużyn liczy na awans do Dywizji 2, ale czy w razie niepowodzenia każdy z Was byłby zainteresowany grą w Dywizji 3? Prosimy o deklaracje, które pomogą nam podjąć decyzję, czy organizować turniej D3.

Wszelkie pytania prosimy kierować do mnie - po konsultacji z władzami Federacji zostanie wam udzielona odpowiedź i pomoc. (Natalia Konicz  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 604-935-984).

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Federacji

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś35
mod_vvisit_counterWczoraj109
mod_vvisit_counterTydzień767
mod_vvisit_counterMiesiąc3990
mod_vvisit_counterWszystkie260094
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.