MPA D2 2021/2022
MPA D3 2021/2022
MPA D4 2021/2022

I Mistrzostwa Polski Amatorów "Małych Lodowisk"

W sobotę 29 lutego 2020 roku na lodowisku w Piasecznie odbyły się I Mistrzostwa Polski Amatorów "Małych Lodowisk" pod patronatem FADH. Drużyny rywalizowały ze sobą grając na tafli po 3 zawodników w polu bez bramkarza na małe bramki. Zgłoszonych było 10 drużyn, lecz w dzień zawodów do startu gotowość zgłosiło 8 z nich: Orły Grodzisk Mazowiecki, Green Power Głosków, Żubry Sokółka, Raki Skierniewice, Wydry Tarczyn, Grawitacja Piaseczno, Pingwiny Kozienice i Kaczory Radziejowice.

Mistrzostwo Polski zdobyli Green Power Głosków, za nimi miejsce na podium zajęły drużyny Kaczorów i Orłów.

Mecze odbywały się w grupach każdy z każdym.

Grawitacja – Kaczory 0-1

Po zakończeniu fazy grupowej 1 miejsce w grupach wywalczyły drużyny Orłów (A) i Grawitacji (B).

8. Wydry Tarczyn

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali udekorowani pamiątkowymi medalami.

Królem strzelców został Michał Seroczyński, a MVP turnieju otrzymał Daniel Rutkowski (obaj zawodnicy reprezentowali drużynę Green Power).