Komunikat MPA a zagrożenie koronawirusem

W związku z bieżącą sytuacją wywołaną zagrożeniem koronawirusem informujemy, że na chwilę obecną nie odwołujemy żadnego z turniejów MPA, które są zaplanowane na koniec kwietnia.

Sytuacja w kraju jest dynamiczna. Każdy dzień przynosi nowe decyzje. Dziś zakończono rozgrywki na wszystkich szczeblach organizowanych przez PZHL. Jutro istnieje możliwość wydania zarządzenia o obowiązkowym rozmrażaniu wszystkich lodowisk. Na dzień dzisiejszy większość obiektów lodowych jest zamknięta na okres 2 tygodni. Możemy zapewnić, że będziemy monitorować sytuację pod kątem możliwości rozegrania turniejów oraz pod kątem zagrożeń. Zdecydowanie najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo uczestników rozgrywek. Do rozpoczęcia turniejów pozostało 1,5 miesiąca. O ewentualnych decyzjach będziemy was informować na bieżąco, a ostateczne stanowisko przedstawimy najpóźniej 5.04.2020 r.

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś23
mod_vvisit_counterWczoraj44
mod_vvisit_counterTydzień105
mod_vvisit_counterMiesiąc1062
mod_vvisit_counterWszystkie329212
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.