Turnieje MPA 2020 odwołane

Szanowni Koledzy,

Zarząd Federacji kierując się troską o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie  oraz w związku z faktem rozmrożenia lodowiska w Oświęcimiu stwierdził, że niestety nie jest możliwe rozegranie turnieju MPA Dywizji 1.

Ponieważ nie widzimy możliwości organizacji turniejów Dywizji 2 i 3 bez organizacji turnieju Dywizji 1, niestety wszystkie turnieje MPA w sezonie 2019/2020 zostają odwołane.

Obserwując sytuację związaną z pandemią korona wirusa, nic nie wskazuje na poprawę sytuacji, bezpieczeństwa i nic nie zapowiada przywrócenia warunków możliwych do przeprowadzenia rozgrywek widzianych jako zgromadzenie ludzi.

 

1. Turnieje MPA dla wszystkich dywizji zostają odwołane. Kolejne rozgrywki planowane są na zakończenie przyszłego sezonu (marzec, kwiecień 2021)

 

2. Ranking drużyn oraz przyporządkowanie do poszczególnych dywizji i grup zostaje zachowany, jak to zaplanowano na rok 2020.

 

3. Powstanie nowy harmonogram na:

a. potwierdzenie przez drużynę chęci/ możliwości udziału w MPA w roku 2021

b. aktualizacji składów

 

4. Drużyny mogą wycofać dokonane wpłaty wpisowego lub je pozostawić na poczet przyszłorocznego turnieju MPA 2021.

Tej samej procedurze podlegają wpłaty za wpisowe od zawodników.

Wpłaty za licencje są bezzwrotne, nowe licencje zostaną przekazane przedstawicielom drużyn.

Drużyny, którym ma zostać zwrócona kwota wpisowego, proszone są o wskazanie danych do przelewu środków.

 

5. W wypadku wycofania się drużyny uprawnionej do gry w MPA 2020 z rozgrywek w roku 2021, mają zastosowanie zapisy regulaminowe, w takim wypadku mogą nastąpić zmiany w dywizjach oraz grupach rozgrywkowych.

 

Zarząd FADH

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś21
mod_vvisit_counterWczoraj44
mod_vvisit_counterTydzień103
mod_vvisit_counterMiesiąc1060
mod_vvisit_counterWszystkie329210
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.