Szanowni Koledzy

 

Jeżeli  Państwa Stowarzyszenie chce uczestniczyć w pracach Federacji Amatorskich Drużyn Hokejowych i Wasze Stowarzyszenie, Drużyna mają wolę  być członkami Federacji, prosimy na adres podany poniżej przesłać  komplet dokumentów,  a oryginały dostarczyć pocztą na adres Federacji.

 

Uchwałę Waszej organizacji o przystąpieniu do Federacji Amatorskich Drużyn Hokejowych  (przyjętą przez statutowo uprawniony do tego organ organizacji)

Pełnomocnictwa dla osób reprezentujących Waszą organizację do pracy w Federacji oraz uczestnictwa  w Walnym Zebraniu Delegatów.  Pełnomocnictwo musi zawierać pełne dane osobowe: imiona i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, numer dowodu osobistego.

Statut Waszej organizacji

Wyciąg z KRS lub innej ewidencji w jakiej jest wpisana  Wasza organizacja

Kopię  REGON’u organizacji jeżeli organizacja posiada

Wzór uchwały o przystąpieniu oraz wzór pełnomocnictwa osób reprezentujących, w załączeniu.

 

Kontakt:

Sekretarz

Natalia Konicz

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 604-935-984

 

 

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś27
mod_vvisit_counterWczoraj44
mod_vvisit_counterTydzień109
mod_vvisit_counterMiesiąc1066
mod_vvisit_counterWszystkie329216
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.